petlinii
nello construct

Turneul de beach-volley a fost un succes

floris

Turneul de beach-volley organizat de CS Volei Turda pe terenul din Băile Sărate a fost un real succes.

Au participat doar componente ale CS Volei Turda (12 în total), formându-se șase echipe. Cele șase echipe au fost împărțite în două grupe, iar câștigătoarele grupelor au evoluat în marea finală. De asemenea, ocupantele locurilor 2 au evoluat între ele, la fel și ocupantele locurilor 3.

Turneul a fost câștigat de echipa formată din Sorina Mocan și Andreea Căprar. Pe locul 2 s-a clasat echipa formată din Mălina Mircea și Carmen Rentea, iar pe locul 3 echipa formată din Antonia Gheți și Nicoll Pîrv de Godoy.

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj pe Whatsapp 0744694876