m install
petlinii
nello construct

Angajăm economist contabilitate primară Turda

zamblau eugen
floris

Angajăm economist contabilitate primară Turda.

Candidatul ideal

Căutăm o persoană dinamică și ambițioasă cu următoarele abilități:
– Experienta in domeniu este un atu
– Bune cunoștințe de operare PC și contabilitate primară;
– Organizată, extrem de organizată;
– O bună ascultătoare si posesoarea unei atenții ascuțite pentru momentele de facturare;
– Dispusă să înveţe, ca să creştem astfel împreună;
– Deschisă la nou- proactivă.
– Sociabilă,
– Sa aibe abilitati tehnice (folosirea echipamentelor si a aparaturii de birou)

Descrierea jobului

– Contabilitate primară: registre de casă, dispoziții de plată, emitere bonuri și facturi fiscale, înregistrare NIR-uri, evidenta furnizori, deconturi;
– State de plata
– Receptie marfuri si colete in sistem de ticketing

Beneficii

– Salariu motivant
– Bonuri de masa
– Atmosferă de lucru plăcută.

Descrierea companiei

EDOTEC Romania – Importator Dynavin Electronics, CarAudio-Systems, Connects2,. Navigatie GPS, navigatii auto dedicate, Rame integraare OEM, Conectica, Moniitoare, Camere.

CV-urile se pot trimite la contact@edotec.ro sau puteti completa datele prin click AICI.

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj pe Whatsapp 0744694876
awe infra
ubitech
viamso
Abonează-te
Anunță-mă de
guest

0 Comentarii
Inline Feedbacks
Vezi toate comentariile
Abonează-te la site-ul de știri prin email

Introdu adresa de email pentru a te abona la acest site de știri și vei primi notificări prin email când vor fi publicate articole noi.
Astfel, alegi ce să citești, când să citești și nu ratezi nimic care ar putea fi important pentru tine!

Alătură-te celorlalți 73 de abonați.

transilvania impact

restaurant potaissa

ca aries turda

Aeroportul Cluj